nav-left cat-right
cat-right

Про організацію

Ми, з Божої ласки народжені Українцями, волею долі живемо в гостинній і для багатьох вже рідній Американській державі, декларуємо велике бажання жити для блага нашої громади, для блага України. Поможи нам Боже!

Українська Громадська Організація “Помаранчева Хвиля” є незалежною, неприбутковою організацією, яка об’єднує українців діаспори.

Метою УГО “Помаранчева Хвиля” є об’єднання новітньої хвилі української еміграції для подальшої праці на благо української громади в Сполучених Штатах Америки, в розбудові незалежної, соборної, демократичної Української держави, а також співпраця з попередніми хвилями еміграцій і різними релігійними конфесіями.

Своєю діяльністю організація сприяє згуртуванню та організації всіх представників української еміграції в США на засадах християнської моралі та національного патріотизму, захищає їх права і інтереси; націлена на зміцнення і розбудову незалежної України; співпрацює з організаціями і представниками української діаспори для збереження і примноження їхніх надбань; сприяє формуванню атмосфери прихильного ставлення громадян Америки до України, встановленню взаємовигідних стосунків між обома державами.

УГО “Помаренчева Хвиля”

є членом Світового Конгресу Українців


- Рада

- Статут

За океаном далеко є земля,

Де українськії зібралися серця.

Любов в огонь перетворила “Хвиля”

І освітила шлях до переможного вінця.