nav-left cat-right
cat-right

Українське консульство в Чикаго – лице України!?

Наталія Подольчак

Генеральне Консульство України в Чикаго – шматочок рідної землі, оточений хмарочосами у самому центрі мегаполісу. Відкриття першого Генерального Консульства у Північній Америці відбулось в жовтні 1992 року. Консульство має свою поважну історію і вже понад 17 років представляє Україну на теренах Америки. Завдячуючи членам “Клубу 500″, які зібрали потрібну суму та Товариству приятелів України, будинок Консульства є власністю України.

Нажаль, не українська влада, а діаспора турбується за утвердження іміджу України й українців в Чикаго. З нагоди Дня Незалежності України УГО Помаранчева Хвиля вирішила зробити подарунок усім українцям – за свої кошти провести роботу по благоустрою території консуляту.  7 та 14 серпня було проведено толоку, де власними силами члени УГО Помаранчева Хвиля фарбували паркан, вікна, садили туї, стелили килимові покриття в приміщенні. Особлива подяка за умілі руки Тетяні Чернишовій. Пані Тетяна пошила новий прапор, і тепер він яскраво майорить жовто-блакитним кольором на тлі американського неба. З великим ентузіазмом внесли свою частку роботи Ярослав Купчак, Галина Бориславська, Роман Яцковський, Юрій Фігель, Ігор Худик, Оксана Федорович, Роман Онишко, Сергій Шосталь, Роман Гриценко. Також подяка Українському Незалежному радіо, яке приєдналося до цієї акції. Генеральний Консул України Костянтин Кудрик висловив подяку УГО Помаранчева Хвиля за проведену роботу.                                          

Доречі, 12 серпня в ефірі Українського Незалежного Радіо пан Кудрик довів до відома українських громадян, що консульство отримало бланки паспортів і усім, хто потребує заміни, можна звертатись до консульства.

Наталія Подольчак

“Українське слово”

Comments

Один коментар до “Українське консульство в Чикаго – лице України!?”

  1. Віталій says:

    Дуже приємно чути, що українці які мешкають за кородоном турбуються про імідж своєї країни. Нажаль це не можна сказати про працівників консуляту. 15 Вересня моя дружина опинилась на “батьківщині”. Поведінка працівників надмірна і зневажлива. Куди має звернутись про допомогу Українець? Моя відповідь на це запитання, куди можливо, тільки не до консуляту України у Чікаго. Ганьба!

Коментувати

You must be logged in to post a comment.