nav-left cat-right
cat-right

Відкритий лист до Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко, Володимира Литвина

Відкритий лист до

Президента України   Віктора Ющенка
Премєр Міністра КМУ   Юлії Тимошенко
Голові Верховної Ради України   Володимира Литвина

Вельмишановні, ми, громадяни України, що під сучасну пору проживаємо в демократичній та волелюбній країні США, та американські громадяни українського походження, хочемо довести до вашого відома, що ми вповні й всеціло підтримуємо Вас стосовно інтерпретації історії України на базі її дослідження сучасними та її попередніми українськими істориками. Рівнож підтримуємо сьогоднішний курс України на втілення в Україні європейських цінностей, що включає, між іншим, інтеґрацію України в європейське співтовариство та вхід України в систему НАТО. Ми переконані, що це правильний вибір молодої української держави і вважаємо, що ніхто не сміє диктувати Україні свою волю, стосовно вибору її внутрішньої й зовнішньої політики.

Ми з великим обуренням оцінили лист Презедента РФ Дмитра Медведєва, який в нахабному та та зухвалому тоні дозволив собі вмішуватися в українські справи, диктувати Україні, як вона має розглядати свою історію, як їй поводитися сьогодні і які плани складати на майбутнє. Тому повністю підримуємо гідну і конструктивну Відповідь Президента України, яка була потрібна не тільки на те, щоб вкотре довести до відома еліті Росії, що часи минули, коли вона могла диктувати свою волю поневоленим народам СРСР, але й тому, щоб заявити, що суверенна Україна не буде мовчати на нахабність та провокації її зовнішних сусідів.

Шановний пане Президенте! Ми вповні солідаризуємося зі змістом Вашої відповіді керівництву РФ. Ми вважаємо, що вона була чітка і ясна, і закликаємо Верховну Раду України з її Головою, шановним паном Володимиром Литвиним та Кабінет Міністрів на чолі з Премє’р Міністром, шановною пані Юлією Тимошенко підтримати Вас і зайняти таку ж саму позицію й дати зрозуміти РФ, що не вона, а українська влада, яка репрезентує український народ, визначає й вирішує внутрішню й зовнішню політику суверенної української держави на базі її пріорітетів та природніх інтересів. Українська Громадська Організація „Помаранчева Хвиля” в Чікаґо та люди, що зібрались 06.09.09 на відкритому повітрі, на розваговій імпрезі „Українська Толока”, поклали свої підписи під цим листом.

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.