nav-left cat-right
cat-right

НАРОДНЕ ВІЧЕ ПРОТЕСТУ

У неділю, 2 травня 2010 року, в українській околиці Чикаго відбулось народне віче, скликане Українською громадською організацією „Помаранчева Хвиля”, за участі Українського Конгресового Комітету Америки (Відділ Іллінойс), осередку партії „Свобода” в Чикаго та широкого кола представників місцевої Української громади.

Метою громадського зібрання було висловити обурення антидержавними кроками діючої української влади, очолюваної Президентом Віктором Януковичем, який повинен виступати гарантом Конституції, а не цинічно топтатися по Основному Закону країни. Глава держави та її уряд зобов’язані всіляко відстоювати національні інтереси, а не брутально зраджувати свій народ та його споконвічні цінності. 

На віче було оприлюднено зміст відкритого листа до української влади, затвердженого напередодні радою УГО „Помаранчева Хвиля”, а також прийнято Резолюцію. Просимо ознайомитися з текстами обох документів. 

Крім того, Голова УККА (Відділ Іллінойс) Др. Олесь Стрільчук оголосив про підготовку до подібного зібрання біля стін Генерального консульства України в Чикаго, і закликав усіх, кому дорога Україна, приєднятися до цього мітингу протесту у неділю 9 травня. 

Усі українські організації Чикаго, об’єднавши зусилля та заручившись широкою підтримкою усієї української громади, будуть спільно робити все можливе, щоб недопустити подальшого знущання над Україною, її народом та цінностями. Закликаємо українців по всьому світу стати разом на захист рідної країни!

 Рада УГО „Помаранчева Хвиля”

 

Відкритий лист до української влади: http://orange-wave.com/624/

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

НАРОДНЕ ВІЧЕ

CКЛИКАНЕ УКРАЇНСЬКОЮ ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ „ПОМАРАНЧЕВА ХВИЛЯ”

ЗА УЧАСТІ УКРАЇНСЬКОГО КОНГРЕСОВОГО КОМІТЕТУ АМЕРИКИ (ВІДДІЛ ІЛЛІНОЙС),

ОСЕРЕДКУ ПАРТІЇ «СВОБОДА» В ЧИКАГО ТА ШИРОКОГО КОЛА ПРЕДСТАВНИКІВ

УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ

2 травня 2010 року

Чикаго

РЕЗОЛЮЦІЯ

Численна українська громада Чикаго стурбована антидержавними кроками діючої української влади на чолі з Президентом Віктором Януковичем. Діючі український Президент, Уряд, а також антиукраїнська частина Парламенту не тільки не дотримуються норм Конституції України, а цинічно глумляться над Основним Законом та Народом України, що становить загрозу національній безпеці та державному суверенітету. З метою попередження подальших небезпечних українофобських та антиконституційних кроків діючої антинародної влади проголошуємо наступні вимоги:

1. Скасувати антидержавну угоду щодо продовження перебування російського флоту на території України.

2. Припинити ревізію української історії, зокрема в питанні українських героїв.

3. Припинити наругу над українською мовою і культурою; припинити русифікацію засобів масової інформації, телебачення та закладів освіти.

4. Відновити процес та заходи у напрямку визнання на міжнародному рівні Геноциду українського народу.

5. Звертаємось до Судової гілки влади України, до Служби безпеки України, до Ради з національної безпеки та оборони України та до Генеральної прокуратури України із закликом виконувати свої прямі обов’язки – звернути увагу на державоломні процеси в країні та вжити відповідні заходи, передбачені законодавством України.

6. Висловлюючи свою недовіру до діючої влади, закликаємо Верховну Раду України схаменутись і негайно відправити Уряд у відставку та оголосити імпічмент Президенту Віктору Януковичу.

7. Судовим органам влади довести до логічного завершення розпочаті гучні кримінальні справи: замовних вбивств, фальсифікацій виборів, хабарництва і розкрадання майна в особливо великих розмірах.

8. Законодавчо заборонити діяльність Комуністичної партії України як правонаступниці злочинного комуно-більшовицького режиму, розробити механізм карної і адміністративної відповідальності за пропагаду і поширення комуністичної ідеології; законодавчо затвердити процес остаточного усунення пам’ятників і символів цього злочинного режиму з території України і відповідальність за невиконання цього положення (по аналогії того, як це було зробленно з фашизмом у Німечинні).

9. Закликаємо всі національно-демократичні сили до припинення чвар і міжусобної боротьби та перед загрозою втрати незалежності України, об’єднавшись навколо спільних ідей і цінностей, виробити єдину тактику і стратегію боротьби за порятунок України.

Постановляємо донести зміст цієї резолюції, а також текст „Відкритого листа до української влади”, прийнятого радою УГО „Помаранчева Хвиля” (додається), до відома усієї міжнародної громадскості.

Закликаємо усіх українців, усі українські організації та усі проукраїнські сили приєднатися до цієї резолюції.

Слава Україні!

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.