nav-left cat-right
cat-right

Звернення, заклики, резолюції мітингів проведенних УГО “Помаранчева Хвиля”

Звернення, заклики, резолюції мітингів проведенних УГО “Помаранчева Хвиля”

 

……………………………………………………………………………..

10 грудня 2006 в Чікаго, США з ініціативи Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля” та ВО Свобода відбувся мітинг за відставку прем’єр-міністра України з гуманітарних питань Д. Табачника.

 

Резолюція мітингу в Чікаго

             З 14 по 16 грудня 2006 року в Чікаго відбудеться Українська Національна виставка, мета якої – розширити торгово-економічний простір між Америкою та Україною, заохотити американських бізнесменів вкладати інвестиції в українську економіку.

             Нажаль, делегацію українських підприємців очолює сумнозвісний українофоб, один з завзятих авторів проекту другої державної мови в Україні, віце-прем’єр з гуманітарних питань Уряду Януковича – Дмитро Табачник, для якого “українська мова в незалежній українській державі є економічно невигідна і культурно невиправдана”. 

 Нещодавно, в своєму інтерв’ю  ще одному україноненависному шовіністу О.  Бузині, цей “політик” заявив, що в Україні дублювання фільмів українською мовою є “тягарем для сучасного кінопрокату” та що в нашій державі “не можна вести культурну політику лише в інтересах вузького прошарку інтелігенції, яка просто у всьому боїться конкуренції”.  Виявляється, 70% населення України, яке вважає українську мову своєю  рідною мовою для Табачника є якимсь “вузьким прошарком”. 

            Заяви Табачника є співзвучні з діями та заявами  інших представників п’ятої колони в Україні – сьогоднішнього антиукраїнського уряду Януковича та так званої антикризової коаліції ВР.   Яким ганебним кроком ВР була відставка  Ю.Луценка та Б. Тарасюка!   А чого тільки варта нагорода Азаровим “За Відродження України” персони нон-грата в Україні, громадянина Росії Затуліна!  Якою антиукраїнською по змісту була заява лідера ПР Богатирьової про те, що російський ЧФ міг би залишитися на українській території вічно, бо це було б “в інтересах регіону”!  І  якою відвертою неповагою до України та українців був візит до США фальсифікатора президентських виборів, прем’єр міністра України Януковича, який не зустрівся з представниками української громади Америки та навіть не зупинився біля пам’ятника нашому пророку Т. Шевченку, і в той же  час провів зустрічі з представниками інших громад Америки.               

В будь-якій цивілізованій країні політики б вибачилися перед її громадянами  та негайно пішли б у відставку за такі висловлювання та дії.  Нажаль, в Україні це не так, бо як сказав Євген Сверстюк, “культурна атмосфера в Україні забруднена і за своїм духом – антиукраїнська.” Політика сьогоднішньої влади в Україні, яка повинна відстоювати, захищати  і боротись за національні інтереси держави та українського народу як на міжнародному рівні, так і в своїй країні, є антиукраїнською та антидержавницькою.  Яскравим прикладом такої політики є дії українофоба Табачника.

 Неможливо завоювувати прихильність і визнання світової спільноти і бізнесового світу, розширювати і розвивати як економічні, так і культурні зв’язки між державами, немаючи в серці головного: національної ідеї, патріотизму, почуття великої любові до своєї землі, свого народу, своєї рідної мови і культури. Без врахування національних інтересів України всі економічні угоди будуть працювати для збагачення окремих осіб, а не на користь незалежної держави.

             Нажаль, економічна ситуація в Україні примусила нас заробляти на проживання за кордоном нашої дорогої вітчизни.  Але невдовзі багато з нас повернуться до рідних домівок.  Та незалежно від нашого місця перебування, ситуація в нашій державі не може залишати нас байдужими.  Ми солідарні у своїй боротьбі за правдиво незалежну Україну з усіма патріотами нашої батьківщини в Україні та у цілому світі. 

 То ж ми, члени Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля” та Всеукраїнського  Об’єднання “Свобода”, та представники української громади м. Чікаго напередодні візиту Д. Табачника в США вимагаємо його негайної відставки.

 Також ми закликаємо Президента України В. Ющенка не допустити узурпації влади в Україні в руках україноненависних політиків,  відправити у відставку  уряд Януковича, та розпустити Верховну Раду, за антидержавницькі заяви та дії, які створюють для України національну небезпеку.         

Ганьба урядовцям, які не розмовляють державною мовою в Україні! Ганьба табачникам-українофобам, навала яких захлиснyла Верховну Раду незалежної  України!  Пам’ятаймо, що мова – це ідентичність нації.  Відроджуймо свою рідну українську мову, відстоюймо права українців в нашій Українській Державі!

           Громадяни України живуть у своїй Богом даній Країні і завжди  розмовлятимуть своєю Богом даною українською мовою.  Маємо надію, що незадовго до влади прийдуть патріоти України, які боротимуться за це, згуртувавшись навколо національної ідеї,  для яких ця держава буде не “коритом”, а життям та палкою любов”ю!

                         Українська Громадська Організація

                       “Помаранчева Хвиля”

                        Осередок Всеукраїнського Об’єднання “Свобода”

                         м. Чікаго США

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..                                

         

   3 грудня 2006 року в Чікаго, США відбулись Загальні Збори Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля”, на яких було прийнято звернення до української громади Америки в зв’язку з приїздом до Вашінгтону прем’єр-міністра України В. Януковича.

 

                                                          Звернення Української Громадської Організації

“Помаранчева Хвиля” до української громади Америки

             3 грудня 2006 року розпочався візит до США прем’єр-міністра України В. Януковича. Українська Громадська Організація “Помаранчева Хвиля” закликає патріотичну громаду Америки проігнорувати його приїзд і не влаштовувати йому зустрічей і бенкетів. 

            Український народ не заслуговує, щоб на міжнародному рівні незалежну Україну представляв чиновник, який безсоромно сфальсифікував президентські вибори 2004 року, не отримавши за це покарання, який не засудив найбільший злочин комуністів проти української нації – Голодомор, який не визнав воїнів ОУН-УПА воюючою стороною в боротьбі з окупантами, який підтримує пропозиції про надання в Україні російській мові сатусу державної, для якого не зрозумілі ідеї націоналізму, патріотизму і честі.

            Прем’єр Янукович узурпував владу як в закордонній, так і у внутрішній  політиці України і розпочав політичну розправу над міністрами, які відстоювали в Верховній Раді України принципи демократії, незалежності, свободи і справедливості. Звільнення з посад міністра закордонних справ Б. Тарасюка, міністра внутрішніх справ Ю. Луценка – це ті дії Верховної Ради та прем’єр-міністра, які створюють в Україні загрозу демократичним процесам.

            Українська Громадська Організація “Помаранчева Хвиля” звертається до  українських Організацій, Комітетів, Товариств в США критично відреагувати через американські та українські засоби масової інформації на візит В. Януковича до Вашингтону. Українці діаспори, які самовіддано боролись за незалежність України, відстоювали і захищали її право бути вільною державою світу, хочуть бачити прем’єр-міністром людину, котра б мала в собі почуття високої національної свідомості і був справжнім патріотом української держави.

            Тільки разом з усією патріотичною громадою ми зможемо протистояти шаленому тиску і свавіллю антиукраїнських сил, які стараються повернути Україну та її народ до кучмівських часів. 

             Історія помилок не прощає.

 Українська Громадська Організація

 “Помаранчева Хвиля” в Чікаго, США

 

……………………………………………………………………………………………………………………………… 

 17 серпня 2006 року відбулось засідання Комітету виборців м. Чікаго, США, на якому було приняте відповідне звернення до співвітчизників.

  

Шановні Українці!

До Вас звертаються члени Українських Організацій, Товариств, осередку Всеукраїнського обєднання Свобода, виборці та громадяни України

 міста Чікаго, США.

             Заявляємо, що ми виборці м.Чікаго, котрі майже стовідсотково проголосували за президента України В. Ющенка, здивовані заявою президії  Українського Конгресового Комітету Америки відділ Іллиной, яку подала  “Українська Правда” 17 серпня 2006 року. Пригадуємо, що на мітингу в Чікаго, проведенному 6 серпня 2006,  громадяни України, виборці президента В. Ющенка висловловили своє критичне відношення до політичної ситуації в Україні, яку створив президент, надавши кандидатуру В. Януковича на посаду прем’єр-міністра.

            Мітинг був скликаний не “анонімною особою”, як подається в інформації УККА, а щирою патріоткою свого народу Наталкою Яровою. До відома управи і президії УККА Наталя організувала українську громаду Детройту штат Мишиген на мітинг-протест проти фальсифікації президентських виборів в Україні і очолила приїзд людей до Вашінгтону в листопаді 2004 року. В той час, коли УККА відділ Іллиной заняло позицію вичікування і стояло осторонь виборчої президентської компанії в Чікаго, не віривши в перемогу В. Ющенка, громадянини України з Чікаго, Детройту, Філядельфії, Нью-Йорку піднялись на підтримку В. Ющенка, на захист свого вибору.

             УККА  м. Чікаго складає 200 членів, а виборці, які проголосовали за В. Ющенка – це  4,5 тисячі громадян України. То яке моральне право мають члени президії УККА писати свою заяву від імені “зорганізованої української чікагської громади”, коли навіть не являються громадянами України? Висловіть, панове з УККА свою позицію щодо політичної ситуації в Україні і покажіть, яку користь принесе державі назначення прем’єр-міністром В. Януковича?

            Майдан в Україні – це був унікальний шанс українського народу збудувати демократичну державу і доказати всьому світові, що українці сильна і могутня нація, яка може захистити права українців в Україні.

            В Вікторові Ющенко ми, виборці Чікаго, побачили гаранта демократичного вільного розвитку держави і щиро повірили його обіцянкам покарати злочинців за фальсифікацію президентських виборів, за розкрадання держави, за спробу знищити нашого президента, за злочини нанесені українському народові  комуністами-кагебістами-кучмістами. Нарешті ми, заробітчани, яких злочинне правління Кравчука-Кучми змусило залишити Україну в пошуках засобів для виживання своїх покинутих родин, почали думати до повернення додому.

            Але ці обіцянки президента В. Ющенка виявились тільки пустими обіцянками. За півтора року керування державою президент не спромігся навіть спробувати їх виконати, довівши країну  до кризової політичної ситуації.  

            А тепер висуванець президента  прем’єр В. Янукович, тільки прийшовши до влади в Україні, пробує порушити умови Універсалу єдності, заявивши  про надання російській мові статусу офіційної, як тільки в парламенті буде створена конституційна більшість.

Чи не ганьба і сором для України, коли перший віце-прем’єр М. Азаров та інші керівники держави не володіють державною українською мовою? Чи можливе таке в якій-небудь країні світу, щоб високопосадові особи не володіли державною мовою? Про яке об’єднання говорить президент України В. Ющенко, коли керування державою він передав не національно-свідомим силам, а антиукраїнським корумпованим олігархам, для яких національна ідея відродження нації є не приоритетною? Переважна більшість керівних посад в міністерстві належить до Донецького клану, є над чим подумати всім нам.

            Соромно, що в президії УККА м. Чікаго, не хочуть зрозуміти, що з приходом до влади в Україні кримінально-олігархічних сил під загрозу поставлена незалежність України. Українські люди в Україні та за кордоном зневірились в президентові В. Ющенкові за його неспроможність поставити країну на демократичний шлях розвитку. Ми, виборці В. Ющенка і громадяни України закликали президента об’єднатись з національно-патріотичними силами для збереження незалежності України. Зараз як ніколи потрібно об’єднання всіх українців навколо патріотичних сил і національної ідеї. І хотілось, щоб це зрозуміли  члени президії УККА відділ Іллиной.

            Прогресивна українська громада всього світу, як бачимо з видань, ніколи не скориться і не прийме зраду президентом В. Ющенком ідеалів Майдану, віддавши владу в Україні людям, котрі ставлять свої власні інтереси вище державних.

Коли нарешті побачимо на сторінках всіх інтернетних видань фотографію президента не на фоні лідера компартії, зрадника соціаліста і зухвалого регіонала, а на фоні безхмарного голубого неба, яке б характеризувало спокій, мир і злагоду держави, жовтого поля пшениці, як символ добробуту нації і на фоні тризуба, як пам’ять загиблим за волю України? Ось тоді повіримо президентові, що недаром ми голосували за нього, за демократію в Україні.

            Ми і надалі будемо слідкувати за подіями в Україні і будемо реагувати на них швидко і критично, якщо вони створюватимуть загрозу незалежності України.

 З пошаною:

              Осередок Всеукраїнського Об’єднання “Свобода”

             Комітет виборців Чікаго

            УГО ”Помаранчева Хвиля”

             Радіопрограма ”ВечірняТрибуна”

             Товариство “Щедрість”

             Літературне Об’єднання “Свічка Тараса”

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………

Виборці м. Чікаго, США

перестали вірити президенту України

Віктору Ющенко

 В Чікаго 6 серпня 2006 року відбувся мітинг-протест української громади в зв’язку з підписанням Універсалу єдності президентом України В. Ющенко, його висуванцем на пост прєм’єр-міністра  Януковичем і зрадником Морозом.

          Громада міста Чікаго не буде мовчати проти зради президентом України своїх виборців і закликає національно-патріотичні сили об’єднатися навколо національної ідеї збереження і розбудови незалежної держави.

 Резолюція

мітингу української громади міста Чікаго

від 6 серпня 2006 року

              Українська громада міста Чікаго з жалем повідомляє про зраду президентом України В. Ющенком великого електорату виборців, котрі підтримали його на президентських виборах в грудні 2004 року.

            Створення коаліції між блоком “Нашої України”, партією регіонів, СПУ, КПУ, подання кандидатури В. Януковича і його затвердження ВР на посаду прем’єр-міністром України, з наданням йому великих повноважень  – це той фінал безславного правління В. Ющенка, як президента України. Вибраний українським народом президент, зрадивши своїх виборців, надав бандитам великі права керування державою, замість відправити їх в тюрьми. Підтримавши створення кримінально-комуністичної коаліції В. Ющенко втратив останню нагоду започаткувати в Україні демократичні процеси державоутворення.

            За півтора року бездіяльного і нерішучого керування державою

В. Ющенком в Україні створилась надзвичайно небезпечна ситуація зникнення української мови, як єдиної державної мови країни; відчулась повна безпорадність перед проявами сепаратиських закликів; продемонструвалось невміння і небажання довести всьому народові України про героїчну боротьбу воїнів ОУН-УПА за волю і незалежність України; не покараними залишаються злочинці, які вбивали і вбивають українських патріотів.

            Ми – Чікагські  виборці В. Ющенка, на жаль, не можемо змінити політичної ситуації в Україні. Ми не будемо більше закликати цього президента  врятувати Україну від загрози втрати незалежності і свободи. Ми не будемо нагадувати президенту, хто знущався над пам’ятю його батька і мільйонів замордованих  українців, називаючи президента  і його партію “нашистами” і “фашистами”.

 Ми не будемо більше вимагати від цього президента застосовувати рішучих дій про заборону комуністичної партії, злочини якої проти українців повинні бути визнаними, як злочинами проти людства, тому що наші попередні вимоги та звернення були ним проігноровані.  

             Ми, українці Чікаго, доводимо всьому світові, що не будемо підкорятися комуністично-кримінальним структурам, яких президент В. Ющенко свідомо привів до керування державою. Тепер, як ніколи, ми прагнемо об’єднання всіх патріотичних сил для перемоги на наступних президентських виборах людини, котра би ніколи так ганебно не зраджувала своїх виборців.

            Тільки національно-свідома людина, яка має тверді переконання в побудові демократичної держави і  може переконливо донести їх до всього українського народу, котра вміє вірно підібрати морально-чесну, принципову команду, яка б відстоювала інтереси держави – тільки кандидатуру такої особи підтримають виборці міста Чікаго на наступних президентських виборах.

 

Українська громада міста Чікаго, США

 

…………………………………………………………………………………………………………………

 

РЕЗОЛЮЦІЯ 

  МІТИНГУ УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ

м. Чікаго, CША

від 23 липня 2006 року

 

                      23 липня 2006 року з ініціативи Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля” відбувся мітинг української громади міста Чікаго. Учасники мітингу висловили своє відношення до політичної ситуації, яка існує в Україні і показали, що перебуваючи далеко від Батьківщини турбуються і вболівають за долю української держави.

            Ми не можемо стояти осторонь подій, які відбуваються в Україні, а саме: приходом до керування державою кримінально-комуністичної коаліції. Ми не можемо підкорятися представникам злочинних кланово-олігархічних структур, для яких обман, зрадництво, підкупництво і власне збагачення є головним принципом керування державою. Ми стурбовані, що до сьогоднішнього дня в Україні не засуджена комуністична партія, злочини якої проти українців повинні бути визнаними, як злочинами проти людства. 

            Настав час зрозуміти Президентові Віктору Ющенку, що від його вірного рішення залежить майбутня доля України та її народу.

             Бог, Майдан і Український Народ доручив Вам, пане Президенте, виконати   прагнення українців жити вільними у своїй країні, плекати українську мову і традиції, поважати суверенні права всіх народів і розвивати державу демократичним шляхом.

            Вимагаємо від Президента України Віктора Ющенка 25 липня 2006 року достроково розпустити повноваження Верховної Ради і цим  врятувати Україну від загрози втрати незалежності, демократії і свободи.

            Ми все ще віримо в силу, мужність, волю і рішучість нашого Президента і нехай нам в цьому  допоможе Всемогутній Бог!

             Українська Громада м. Чікаго, США

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.