nav-left cat-right
cat-right

Мітинг української громади Чикаго 1-о квітня 2007 р.

Резолюція мітингу

української громади м. Чікаго

від 1 квітня 2007 року.

 

            З ініціативи Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля” в неділю, 1 квітня 2007 року відбувся мітинг української громади м. Чікаго, США.

            Українці Чікаго, як і всі свідомо-патріотичні сили в Україні, не можуть стояти осторонь подій, які відбуваються в державі.

            Ще 23 липня 2006 р. на мітингу громади українці Чікаго вимагали від Президента України В. Ющенка дострокового розпущення Верховної Ради і призначення нових парламентських виборів в Україні.

6 серпня 2006 р. громада Чікаго на мітингу-протесті знову висловила своє незадоволення діями Президента про подання ним кандидатури В. Януковича на посаду прем’єр-міністра України.

            Внаслідок приходу до влади комуністично-кримінальних структур, в державі де нехтуються закони і Конституція України, створилась ситуація загрози втрати незалежності, єдиної державної мови, вимріяної свободи і демократії.  Шляхом підкупу та шантажу в Верховній Раді формується конституційна більшість, кінцева мета якої усунути від влади Президента В. Ющенка, змінити державний устрій України.

            Ми, закордонні українці, вимагаємо від депутатівУкраїни, які прийшли до Верховної Ради за списками національно-демократичних сил і котрі зрадили своїх виборців, приєднавшись до антиукраїнської коаліції, скласти повноваження народних обранців негайно.  Не можуть зрадники народу правити державою, творити закони, вирішувати долю України, наших дітей і внуків.  

            Президент України Віктор Ющенко завжди повинен пам’ятати: Бог, Народ і Майдан наділили його святим правом зберегти незалежність і демократію в Україні, захистити український народ від російського ярма.

            В черговий раз українці Чікаго вимагають від Президента проявити рішучість і розпустити Верховну Раду, призначити дострокові парламентські вибори.

            А національно-демократичні сили закликаємо об’єднатись навколо національної ідеї побудови держави і врятувати Україну від загрози втрати її незалежності.

           

            Українська громада м. Чікаго, США

Українська Громадська організація “Помаранчева Хвиля”  та осередок ВО Свобода м. Чікаго ш. Ілліной вітають рішучу позицію Президента України щодо розпуску Верховної Ради України та призначення дострокових виборів 27 травня 2007 року.

Наші організації від імені української громади, яка складається з величезної кількості українських заробітчан, неодноразово висловлювали своє обурення ситуацією в Україні та реваншистськими настроями так званої «Коаліції Національної Єдності».  Ми з занепокоєнням спостерігали, як ця «коаліція» свідомо працюючи на розкол держави, систематично не виконує політичні домовленості, створює тіньову економіку, політизує економічні процеси, незаконно приватизовує майно України, розкрадає та привласнює собі її землю, звільняє з посад незгідних з її діями службовців, цинічно і зухвало голосує за антиукраїнські по своєму духу закони.  Незатвердження на пост міністра закордонних справ В. Огризка, за те, що він розмовляє українською мовою, звільнення з посади Б. Тарасюка, антиукраїнський випад під час святкувань уродин Т.Г. Шевченка у Києві, славнозвісне цинічне проголошення українського народу «ніким» депутатом від ПР В. Кісєльовим говорить про те, що в Україні розпочалась узурпація влади відверто-антиукраїнськими силами, які хочуть повернути Україну під чобіт Росії та знищити в українців будь-які ознаки національної самоідентичності.  На 15 році незалежності України з тривогою констатуємо факт втрати надбань демократії та повернення України назад у часи кравчуківсько-кучмівського антиукраїнського панування.  Держава, у Верховній Раді якої, голос депутата на користь антиукраїнського закону оцінююється мільйонами доларів, та в якій мораль та закон варті менше, ніж 30 срібних, немає майбутнього.

За часи правління уряду В. Януковича, проти якого наша громада майже одностійно проголосувала під час президентських виборів 2004 року, та роботи депутатів Верховної Ради 5 скликання, кількість заробітчан в Америці не тільки не зменшилась, а різко зростає.  «Покращення життя вже сьогодні» є черговою байкою сьогоднішнього уряду українському народу, який не маючи змоги прогодувати себе у своїй державі, шукає порятунку закордоном, вивозячи тим самим мозок України та молодь, яка мала б бути майбутнім нашої держави.  Ми впевнені, що така політика уряду, є продуманою та свідомо спрямованою на усунення незгідних з цим урядом громадян України з її території. 

Багато хто з нас стояв в рядах революціонерів 90-х років та 2004 року, тому ми не позволимо цьому урядові та депутатам ВР знищити незалежність нашої держави, довести наш народ до рівня бідності та позволити кримінально-олігархічним кланам керувати нашою державою.  Сьогодні ми фінансово підтримуємо Україну, щороку вливаючи в її бюджет мільйони наш заробітчанських доларів.  Ми свідомо інвестуємо гроші в Україну, очікуючи швидкого повернення на рідну землю.  Але ми хочемо повернутись у демократичну державу Україну, керівники якої керувались би у своїх діях національною ідеєю, а не власними гаманцями, державу, де наші діти почувались би господарями, а не рабами.

Тому ми підтримуючи наказ Президента про розпуск Верховної Ради, закликаємо усі демократичні сили в Україні до захисту конституційного ладу в Україні та підтримки Президента України Віктора Ющенка.  У випадку непокори антидержавних сил в Україні, закликаємо Президента негайно ввести пряме президентське правління та тим самим не дати змоги заколотникам зробити антидержавний переворот.

Ми також закликаємо усі національно-патріотичні сили в Україні об»єднатися в одну сильну національну опозицію, згуртовану навколо національної ідеї.  Закликаємо опозицію до повної люстрації та недопущення до виборчих списків тих, хто вже дискредитував себе перебуваючи при теперішній та попередніх владах.  Нові вибори не покращать ситуації в країні, коли до влади повернуться ті ж самі перефарбовані «псевдодемократи». 

Закликаємо політичні і громадські організації української діаспори підтримати дії Президента. Ми готові негайно розпочати працю по підготовці проведення нових виборів у м.Чікаго та сприяти створенню делеґації міжнародних спостерігачів від української діаспори на дострокові вибори 27 травня 2007 року.

Україна в нас одна!  Ми переможемо!

 

24 квітня 2007 року відбулось засідання Ради Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля” м. Чікаго, США, на якому висловлена підтримка Президентові  України В. Ющенку відносно розпуску Верховної Ради і принято звернення до українців всього світу розпочати акцію протесту про заборону діяльності комуністичної партії на території України.

 

Шановні співвітчизники!

 

            Українська Громадська Організація “Помаранчева Хвиля” м. Чікаго, США  висловлює підтримку Президентові України В. Ющенку щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради України V скликання і призначення нових виборів народних депутатів на 24 червня 2007 року. Президент України, як гарант державного суверенітету, зобов’язаний  зупинити процес порушення законів України, нехтування прав виборців, зупинити загрозу втрати незалежності і територіальної цілісності держави. Розпуск Верховної Ради, стійкість і рішучість Президента та об’єднання демократичних сил на основі національної ідеї розбудови держави зможуть вивести нашу країну з кризи державної влади.

            Депутати, які не дотримались головних конституційних законів, зрадили і продали права громадян України, поступились своїми принципами заради “теплих місць” не можуть бути допущені до позачергових виборів до Верховної Ради.

            Не можуть морози та кінахи вирішувати долю України, її народу.

Не можуть такі зрадники свого народу, як Головатий та Лавринович, творити, впроваджувати в життя закони держави, чинити правосуддя над людьми, легко зраджуючи Феміду, заради особистих інтересів.

Не можуть представники комуністичної партії, як симоненки, грачі, мартинюки називатись депутатами Верховної Ради України, не знаючи державної мови, не шануючи українських традицій, не визнаючи історії українського народу. Злочинна комуністична партія, до якої належать вони,  руйнує Україну і гальмує всі прогресивні процеси в країні.

            Українська Громадська Організація “Помаранчева Хвиля” звертається до українців всього світу розпочати масштабну акцію про заборону діяльності комуністичної партії на території України за її антинародні, злочинні дії проти власного народу. Мільйони вбитих, заморених голодом, замордованих і скалічених сибірськими таборами та чорнобильською трагедією людей – це результат окупації України комуністичною владою.

            Україна повинна позбутися і очиститися від найбільшого зла держави – комуністичної партії, нащадки якої ніколи не зрозуміють такого простого прагнення і права людей: жити вільними і щасливими у Своїй Богом даній країні.      

 

Українська Громадська Організація “Помаранчева Хвиля”, м.Чікаго, США      

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.