nav-left cat-right
cat-right

Галина Бориславська: З миру по нитці – бідному сорочка

Галина Бориславська

      Неоціненний дар послав нам, українцям, Господь – ми маємо омріяну самостійну незалежну Україну. Але, нажаль, не такою прагнули бачити її наші герої-патріоти, які поклали свої голови на вівтар Свободи нашого краю.

      Наша Батьківщина в даний час перебуває в затяжній економічній кризі. А найбільше страждають від цього діти-сироти, малозабезпечені багатодітні сім’ї, інваліди та одинокі люди похилого віку.

      При Українській Громадській Організації “Помаранчева Хвиля” в Чікаго працює благодійна реферантура, що спрямовує свою роботу на допомогу саме цій верстві населення. Люди, котрим довірена ця діяльність, мають досвід в проведенні благодійних акцій. Ними відправлено 7 контейнерів (800-пачкових) з одягом, взуттям та речами індивідуального користування для інвалідів в Україну.

      За два роки існування УГО “Помаранчева Хвиля” було відправлено два 40-фітових (по 800 пачок) контейнерів для допомоги вищеперечисленим верствам населення в Україні.

      Наша Організація “Помаранчева Хвиля” тісно співпрацює зі Злученим Українсько-Допомоговим Американським Комітетом (ЗУДАК м.Філадельфія) – головою п. Ларисою Кий, п. Лідою Мельник, п. Лідою Бойко, відчуваємо велику підтримку від нашої єдиної в Чікаго української фінансової установи – Українсько-Американської Федеральної Кредитної Спілки “Самопоміч”, за що їм висловлюємо щиру подяку.

       На даний час організація планує долучитись до акції ЗУДАКу (м.Філадельфія) та допомогти йому в підготовці відправлення контейнера з інвалідними візками. Як виявляється, є багато потребуючих в них не тільки серед дорослого населення, а що дуже сумно – серед дітей.

      Нещодавно нашою Організацією “Помаранчева Хвиля” була проведена акція – допомога обласному комунальному спеціалізованому Будинку дитини “Малятко” в м. Тернопіль, вул. Академіка Сахарова, 2, в якому перебувають немовлята та діточки дошкільного віку, позбавлені материнської та батьківської опіки.

      Збір коштів для цієї мети ми почали з вересня 2007 року під час проведення Української Толоки, яку вже традиційно проводить УГО “Помаранчева Хвиля” в м. Палатайн. Далі збір коштів продовжували підчас недільної продажі печива, яка щомісяця проводиться членами УГО “Помаранчева Хвиля” в аудиторії Собору святих Володимира і Ольги в Чікаго, та додатково одержали пожертви від окремих громадян (Євгенія Салюк – $100.00, Василь Кінчик – $100.00) і від самої Організаціїї “Помаранчева Хвиля” – $300.00.

      Всього було зібрано грошей на суму $1500.00. На ці кошти були закуплені необхідні речі для Будинку дитини: обігрівачі, пилесоси, килими, подушки, одяг, взуття, памперси, іграшкові набори для ялинки, цукерки та подарунки від св. Миколая.

      УГО “Помаранчева Хвиля” одержала лист-подяку від головного лікаря Будинку дитини О.А. Левандовського  членам організації та  всій українській громаді м. Чікаго, які долучилися до благодійної акції допомоги дітям-сиротам. У церкві м. Тернопіль правилася Служба Божа за здоров’я української громади м. Чікаго та УГО “Помаранчева хвиля”.

      Такі акції навіюють роздуми про наше життя-буття. Про те, які ми є тимчасові тут, на цьому зболілому світі, а всі матеріальні скарби, нажиті на землі, є тлінними і минучими. Тому необхідно в цій крикучій життєвій круговерті заробляти собі далеко цінніші і вічні скарби – скарби духовні — милосердя, жертовність та любов до ближнього.

      Дорогі Земляки! Члени УГО “Помаранчева Хвиля” складають велику подяку за Вашу допомогу та добрі серця! Ваша щира жертовність – це велика справа! У народі кажуть: “З миру по нитці – бідному сорочка”.

      Ото ж і надалі будьмо милосердними, щедрими, викликаймо на вустах у наших засмучених нестатками краян, а особлио у сиріт – посмішки радості, хоча б на короткий час. Це ж так важливо!

Для бажаючих скласти пожертви подаємо № рахунку 105504 в Касі “Самопоміч” за адресою:

Ukrainian American Federal Credit Union

2332 W Chicago Ave.

Chicago IL 60622

з поміткою “Сиротинець”, “Контейнер для інвалідів”.

                        Член Ради УГО “Помаранчева Хвиля” в Чікаго 

                        Галина Бориславська

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.