nav-left cat-right
cat-right

Поїздку на виставку IMTS-2008 організувала УГО “Помаранчева Хвиля”.

З 8 по 13 вересня 2008 року в McCormick Place відбулась виставка IMTS-2008. Це є друга по величині міжнародна виробничо-технологічна виставка в світі. Першою являється виставка EMO, яка проводиться раз в два роки в Європі, переважно в Ганувері, Німеччина, або в Мілані, Італія.

IMTS-2008 була найбільш успішною виставкою в Чікаго з 2000 року. На ній побувало понад 100 тисяч відвідувачів і 1803 компаній зі всього світу представляли свою продукцію в 4-ох величезних корпусах McCormick Place.

            Посилаючись на висловлювання представників виставки, покупна активність відвідувачів показала, що виробництво є не тільки стабільним, але і розвивається швидкими темпами. Виробники зі всього світу розуміють, що вкладаючи гроші в передові технології, це значить бути конкуретно спроможним в сучасному світі. Відвідувачі приходили на виставку з певними завданнями, зверталися до представників компаній з конкретними питаннями і отримували детальні технічні способи їх вирішення, що, безумовно, допоможе їх бізнесам краще розвиватися.

            Українська Громадська Організація “Помаранчева Хвиля” з Чікаго, як і два роки тому, організувала поїздку на цю надзвичайно цікаву виставку для своїх членів та всіх бажаючих. Відвідати її зголосилось 36 людей, яких 13 вересня 2008 року від Українського Культурного Осередку на замовленому автобусі було доставлено в McCormick Place. Треба зазначити, що дехто з них вже побував на ній раніше, але значна кількість людей відвідала її вперше і серед них було багато людей молодого віку.

            На IMTS-2008 було багато нового, а саме: вперше в цьому році використовувався Західний корпус McCormick Place, в якому були розміщені павільйони інструментів для металообробних верстатів, різні для них затискувальні пристрої, а також Виробничий центр передових технологій, представлений лідером в літакобудуванні компанією Boeing.

            Відвідувачі центру мали можливість подивитися на останні досягнення в виробничо-технологічних процесах в літакобудуванні, познайомитися з новими методами обробки деталей з алюмінію і титану в літакобудівній індустрії. Також Boeing представив макет салону нового літака 787 Dreamliner, показавши його внутрішній вигляд. Всі бажаючі могли сісти в зручне крісло майбутнього літака і уявити себе в польоті… .

            На протязі всієї виставки відбувалися зустрічі із студентами. Головна мета таких заходів – виявити інтерес та ентузіазм в молодих людей до виробничих спеціальностей, до інженерії. Студенти мали можливість спілкувалися з професійними спеціалістами різних компаній, задавати їм питання стосовно майбутньої професії, брати участь в семінарах.

            В цьому році на виставці створений Центр Нововедень, в якому кожного дня відбувались презентації нових досягнень в таких виробничих галузях, як: літакобудівна, автомобільна, медична і енергетична.

            Прогрес в виробничо-технологічних процесах розвивається досить швидкими темпами. На заміну людському фізичному труду приходять роботи, автоматизовані системи, які працюють в 24-годинному режимі з мінімальним втручанням людини в процес виробництва. Верстати з комп’ютерним програмним управлінням, інструменти, різка матеріалів з допомогою водяної струї, лазерним промінням, дротяна різка матеріалів з використанням високочастотної електричної іскри, комп’ютерні програми конструювання і управління верстатами, нові види гідравлічних затискувальних пристроїв – це не повний перелік процесів і систем, які демонструвались на виставці.

            Виставка  ІМTS-2008 дала кожному  відчути, наскільки швидко зростають і розвиваються новітні технології в світі. Науково-технічні розробки і впровадження їх в життя виводять країни світу на високий ступінь розвитку інженерії. Прогрес в машинобудуванні набув незрівняно великих масштабів, що надає можливість кожній технічно розвинутій країні демонструвати свою колосальну могутність і силу.

            Працюючи ще на виставці IMTS-2006, сподівався, як і багато інших українців, що за два останні роки Україна зробить певні кроки в технічному прогресі і стане розвивати новітні технології швидкими темпами. На жаль, це не відбулось, і Україна набагато років відстає в технічному розвитку від  передових країн світу. І на цьогорічній виставці не було представників компаній від української держави.

            На закінчення хочу висловити подяку члену Ради Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля” Івану Дем’янцю за організацію доставки людей автобусом з Української околиці до МсСormick Place і за взяту на себе відповідальність за перебування нашої групи під час виставки.

            Висловлюю щиру подяку компанії Erowa Technology, Inc. за оплату вступних посвідчень всім відвідувачам української групи, а також Українській фінансовій установі Касі “Самопоміч” за оплату автобуса.

            Впевнений, що всі ми з нетерпінням будемо чекати наступної виставки через два роки. До зустрічі на IMTS -2010!

             

                                             Тарас Василик

                                                                                    Mechanical Design Engineer

Erowa Technology, Inc.,

Голова УГО “Помаранчева Хвиля”

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.