nav-left cat-right
cat-right

Мітинг в захист І Дем’янюка

В суботу, 16 травня, представники українських організацій Чікаго провели пікетування німецького консульства в цьому місті.

Українська громада обурена безпідставним арештом та затриманням Івана Дем’янюка Німеччиною. В руках чисельні учасники протесту тримали плакати з наступними надписами: «А судді ХТО»?, «Руки геть від України!», «Ізраїль оправдав Дем’янюка; Німеччині- ганьба!», «Не дамо паплюжити честь України!», «Україна втратила 14 млн синів і дочок у ІІСВ», «Німеччина – філіал Газпрому Путіна» та інші.

Тисячі правдивих НІМЕЦЬКИХ організаторів і безпосередніх виконавців злочинів проти людства, такі як Курт Бехер, Бест Вернер, Гьотх Амон Леопольд та інші, або взагалі не понесли покарання, або понесли суто символічне. Нині Німеччина скромно мовчить про той факт, що після 1945 року, згідно з рішенням німецької юстиції, велика кількість генералів і офіцерів “Дас шварце корпс” – Чорного корпусу СС уникли покарання чи отримали незначні терміни ув’язнення.

Незважаючи на ці факти, сьогодні, за іронією долі, кат – Німеччина – збирається судити свою жертву – свого військовополоненного Івана Дем’янюка!

Окрім того, варто зазначити, що офіційними інституціями Держави Ізраїль за всі повоєнні роки НЕ розпочато жодної справи проти співробітників радянських КҐБ-МҐБ-НКВД-ОҐПУ, які винищили в минулому столітті не менше євреїв, ніж їхні друзі-есесівці.

В часи нацистського режиму було також багато євреїв, які аби вижити, примусово виконували роботи в таборах смерті, і як не прикро, є спогади, що деякі з них доносили німцям. Дивно, але немає й одного випадку, щоб Ізраїльська Феміда висунула їм обвинувачення та розправилася над єврейськими капами.

19 травня 2009 року син Івана Дем’янюка – Джон Дем’янюк Молодший, у своєму зверненні до ЗМІ сказав наступне: «ХТО вирішує сьогодні, чи український військовополоненний, який пережив страхи нацистської окупації та обвинувачення якому не мають жодних фактичних доказів, завинив більше, ніж будь-який єврейський ув’язнений, який відсортовував одяг замордованих євреїв, обрізав їхнє волосся та виривав золоті зуби з мертвих, для того, щоб вижити?» Закон для всіх один, чи іншим «вибачили» ТЕ, за що нині притягується до відповідальності українець Іван Дем’янюк? А судді ХТО?

Сергій Грабовський справедливо пише: «нинішні керівники Центру Візенталя, як бачимо, взяли божественну місію (…відповіді перед Богом…) на себе, знайшовши в цьому порозуміння з німецькою прокуратурою та ЗМІ багатьох країн, які в ці дні пишуть … про тисячі українців, що були лютішими за німців охоронцями нацистських таборів смерті». Нині «раптово» виявлені імена та справи «тисяч українців», які хоч і були військовополоненними, але, виявляється, одночасно були й, чи не правою рукою самого фюрера!

А офіційні органи влади Німеччини не притягують до відповідальності і НАВІТЬ НЕ ЗГАДУЮТЬ про злочини СРСР під час війни, як наприклад про масштабне знищення цивільного німецького населення Східної Прусії радянськими військами під керівництвом славного полководця сталінської школи Черняховського, під час якого було вимордувано сотні тисяч беззахисних німецьких жінок, дітей та немічних старих.

Натомість, тепер німецька влада, все ще намагаючись відбілити свої гріхи перед Ізраїлем та світом, вирішила перекласти свої злочини на плечі українців – націю, котра найбільше постраждала в результаті Другої Світової війни, націю, котра лише декілька років перед війною втратила 10 мільйонів синів і дочок у Голодоморі, ще 14 мільйонів під час війни, розпочатої Німеччиною, та ще 6 мільйонів українських життів – в час радянських репресій під час Другої Світової Війни.

Всі «провали пам’яті» про правдиві воєнні події та правдивих злочинців проти людства у Німеччини відбуваються на фоні тісної газової дружби з великодержавною Росією. Останні події у світі наводять на думки, що своїми діями німецька влада, на чолі з вірною Путіну пані Меркель, намагається :

перше – дискредитувати Україну на світовій арені, на замовлення тих, кому незалежна держава Україна, як кістка в горлі;

друге – залякати своїми діями всіх, хто противився радянському і німецькому режимам, нагадати, що в колишніх НКВДистських комісарів довгі руки, і що їхня війна не припинилась;

третє – нагадати тим, хто стане на захист честі своєї держави, що історію та «справи» ще досі можна писати й фабрикувати згідно з політичними замовленнями «сільних міра сєго».

Представники української громади Чікаго закликають все СВІТОВЕ УКРАЇНСТВО:

1) Не дати паплюжити ім’я і честь нашої багатостраждальної нації!

2) Підтримати акції спротиву німецько-КГБістській сваволі! Пікетувати представництва Німеччини у світі, вимагаючи звільнення Івана Дем’янюка, обвинувачення проти котрого немає фактичного підгрунтя!

3) Нагадати Феміді Ізраїля, що в 1993 році вона визнала невинним Івана Дем’янюка і закликати зацікавлені організації та владні структури Ізраїля шукати «нацистських катів» НЕ серед українців, а поміж колишніх працівників радянських КҐБ-МҐБ-НКВД-ОҐПУ, примусивши їх відповісти за злочини проти людства.

4) Вимагати від представників владних структур України відповідно реагувати на цькування українців та паплюження честі України, а не ховати голову в пісок і вдавати що нічого не відбувається! Рабів ніхто не поважає!

5) Вимагати від німецької влади вибачення за дискредитацію України.

6) ВИМАГАТИ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ, ЗГІДНО З ОПУБЛІКОВАНИМИ ДАНИМИ АРХІВІВ СБУ, НЕГАЙНО НАЛЕЖНО ОЦІНИТИ ЗЛОЧИНИ ТИХ, ХТО ОРГАНІЗОВУВАВ УКРАЇНЦЯМ ГОЛОДОМОР ТА ПОЛІТИЧНІ РЕПРЕСІЇ, ТИХ, ХТО ДОСІ ГОРДО ХОДИТЬ З РАДЯНСЬКИМИ ОРДЕНАМИ НА ГРУДЯХ ПІД ПРАПОРАМИ СРСР, РОСІЇ ТА КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ.

ВИМАГАТИ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ ПРИТЯГНУТИ ЦИХ ЗЛОЧИНЦІВ ДО СУДОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ ТА НАШОЮ ДЕРЖАВОЮ !

********
Отримано від представників Української громади Чікаго, котрі закликають всіх українців до солідарности.

Відео з акції – тут: http://www.youtube.com/watch?v=TVhynmTTt8w

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.