nav-left cat-right
cat-right

Спільна резолюція УГО «Помаранчева Хвиля» та УККА (Іллінойс)

Резолюція

Громадського Віче

зорганізованого УГО «Помаранчева Хвиля» та УККА (відділ Іллінойс)

Ми, представники різних хвиль української діаспори, висловлюємо сьогодні своє глибоке обурення останніми діями сучасної влади в Україні, причому всіх трьох її складових: виконавчої, законодавчої і судової. Приєднюючись до чисельних заяв і вимог з боку провідних надбудов світового українства, зокрема: СКУ, УККА, СУОА, ООЧСУ, Проводу ОУН, заявляємо свій рішучий протест проти тотальної руйнації демократичних засад в сучасній Україні а саме: злочинному підпорядкуванні судової і законодавчої гілки влади виконавчій в особі Президента В.Ф. Януковича, КМУ, силових структур і відомств України, які сьогодні повністю підконтрольні єдиній провладній силі – партії “Регіонів”. Тому ми

категорично протестуємо проти:

1. Використання судової гілки влади як методу боротьби з опозицією. Ми рішуче виступаємо проти вибірковості судових позовів і арештів щодо лідерів найчисельних опозиційних партій. Вимагаємо негайного звільнення з-під варти опозиційних лідерів та об’єктивного і відкритого закінчення їхніх судових процесів, згідно з чинним законодавством України.

2. Рішення ВАСУ щодо позбавлення Романа Шухевича і Степана Бандери звань Герой України.

3. Чисельних і цілеспрямованих порушень Конституції України з боку центральних та місцевих виконавчих і законодавчих органів, які стосуються положень щодо питань Голодомору, використання єдиної офіційної державної мови, зокрема проти відновлення тотальної русифікації освітніх закладів, засобів зв’язку, медіапростору та офіційного діловодства. Ми проти переслідувань сучасною владою в Україні ряду музеїв, архівів, провідних ВНЗ, та незалежних ЗМІ.

Відтак, наголошуємо на необхідності:

  1. Зобов’язати наші організації просити уряд США, як і рівно ж уряди всіх провідних країн світу, вжити всіх методів впливу на припинення розвалу демократії в Україні, повернення до однопартійної системи правління та відкритого тоталітаризму.
  2. Уважно стежити за розвитком подій в Україні, негайно на них реагувати і докласти всіх зусиль для об’єднання, формування і консолідації дій опозиційних і демократичних сил тут на поселеннях і в Україні. З цією метою необхідно написати звернення із підримкою до новоствореного Комітету Опору Диктатурі, в який вже увійшли лідери всіх провідних опозиційних сил України. Вимагати в них якнайшвидшого узгодження плану і координації дій, як мінімум для перемоги в парламентських перегонах 2012.
  3. Звернутись до настоятелів наших церков, провести,  по можливості,  спільні молитви за те, щоб Бог благословив наш нарід, наших лідерів і всіх нас та дарував нам мужність, єдність, і розсудливість.

10 серпня 2011р. м. Чикаго, США.

ото: Ksju Kami Photography

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.