nav-left cat-right
cat-right

Заява УГО “Помаранчева хвиля” щодо подій в Україні

Українська громадська організація «Помаранчева Хвиля» висловлює своє чергове і глибоке обурення останніми діями сучасної влади в Україні, причому всіх трьох її складових: виконавчої, законодавчої і судової. Приєднюючись до чисельних заяв з боку провідних надбудов світового українства, зокрема СКУ, УККА, СУОА, Проводу ОУН, порушених з вищезгаданих обставин, ми як складова української діаспори заявляємо свій рішучий протест проти:

  1. Рішення ВАСУ про позбавлення Романа Шухевича і Степана Бандери звань “Герой України”.
  2. Використання судової гілки влади як методу боротьби з опозицією. Ми рішуче проти вибірковості судових процесів і арештів, пов’язаних із лідерами найчисельних опозиційних партій.
  3. Чисельних і цілеспрямованих порушень Конституції України з боку виконавчих і законодавчих органів в ряді областей України, які стосуються положень щодо використання єдиної офіційної державної мови, зокрема проти відновлення тотальної русифікації освітніх закладів, засобів звязку, медіапростору та офіційного діловодства.

Ми також приєднюємось до заяв інших громадських організацій, зокрема УККА, в яких висловлюється обурення щодо переслідувань сучасною владою в Україні ряду музеїв, провідних істориків, музейних і архівних працівників. Вимагаємо негайного звільнення з-під варти опозиційних лідерів та об’єктивного і відкритого завершення  їх судових процесів виключно в рамках принципів верховенства права.

Тож закликаємо всі українські громадські організації, заклади та установи, засоби інформації та всіх співвітчизників, кому не байдужа доля України, прийти на громадське віче-протест, який відбудеться в середу, 10 серпня о 7-ій год. вечора, Український культурний центр Чикаго (2247 W. Chicago Ave.).

8 серпня 2011р.

Рада УГО «Помаранчева Хвиля»

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.