nav-left cat-right
cat-right

Не зганьбіть пам’ять невинних жертв-українців!

Дорогі українці, любі наші брати і сестри!

Верховна рада України в черговий раз продемонструвала свою антиукраїнську суть, прийнявши законопроект, котрий зобов’язує піднімати 9 травня на державних установих червоні прапори так званої “Перемоги”. Цим жестом діюча українська влада зробила різкий поворот від напрямку європейської інтеграції, про який так часто і багато говорять як Віктор Янукович, так і самі депутати, в сторону проросійського підданства. Цей, ніби невеличкий акт, цілковито змінює поставу України в очах європейської спільноти та усього світу. Україну просто тепер не сприйматимуть як вільну демократичну державу з європейськими цінностями, натомість вона спускається до рівня пост-колоніальної проазійської тоталітарної республіки з котрою ніхто не хоче мати справу.

Українська громадська організація “Помаранчева Хвиля” з тривогою і осудом сприймає такі дії українського парламенту, який протягом останнього року щораз більше набирає ознак філії думи сусідньої держави. Ми, українці діаспори, не можемо пояснити нашим європейським друзям – полякам, литовцям, чехам та усім іншим, чому в нашій країні будуть на офіційному рівні підніматися прапори неіснуючої тоталітарної держави, котра проводила спільні паради з армією нацистської Німеччини на початку Другої Світової війни. Прапор, під котрим проводилась окупація України більшовицькими бандами, прапор, під яким виморили голодом мільйони українців у недалеких 30-х роках. Прапор, під яким гинули сотні і сотні тисяч солдатів-українців у лавах Червоної Армії, але не за Україну, чи за її народ, а за бандитського вождя – Йосифа Сталіна, задля захоплення території для зголоднілої і озвірілої від поразок радянської імперії.

9 Травня – це не день перемоги для України, а день скорботи, чорний день перемоги одного тиранічного режиму над іншим. День, заради котрого червоні маршали закидували німецькі дзоти і мінні поля тілами солдатів – ураїнців, голодних, не обмундированих, а часто навіть неозброєних. Статистика показує, що протягом війни Україна втратила близько восьми мільйонів громадян! (військових і цивільних) і посідає трагічне перше місце по втратах поміж усіх держав, через котрі прокотилася війна. На другому місці – Німеччина, і тільки на третьому – Росія. Потом, кров’ю і жертвами українців Радянська імперія поборола свого брата – близнюка нацистську Німеччину. А що ми отримали в результаті? Нічого! Повне знищення господарства і інфраструктури, спустошені землі і жодного політичного дивіденту — натомість повне поглинання України Радянським Союзом і втрату частини етнічних земель Закерзоння.

Звертаємося до українців на місцях, в Україні. Не зганьбіть пам’ять невинних жертв-українців, піднімаючи кривавий прапор комуністичного тоталітаризму. Не беріть участь у жодних офіційних заходах. Замість цього, краще підіть на цвинтар пом’янути полеглих, почепіть чорні стрічки на національний жовто-блакитний прапор в знак смутку та скорботи за мільйонами загиблих співвітчизників.

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.