nav-left cat-right
cat-right

Заява Світового Конгресу Українців

ЗАЯВА СВІТОВОГО КОНҐРЕСУ УКРАЇНЦІВ З ПРИВОДУ ВІДХОДУ

ПАТРІАРХА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

ЙОГО БЛАЖЕНСТВА КАРДИНАЛА ЛЮБОМИРА ГУЗАРА

10 лютого 2011 р., на прес-конференції у Києві, Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Кардинал Любомир Гузар оголосив, що Святіший Отець прийняв Його зречення з уряду Глави Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ). Це повідомлення не залишило байдужими вірних УГКЦ як в Україні, так і в діаспорі. Протягом 10 років Патріаршого служіння Блаженніший Кардинал Любомир Гузар був духовним Батьком та мудрим провідником для більш як 7 мільйонів греко-католиків в Україні й світі.

З приводу рішення Патріарха про відхід від влади в нашій Церкві, Світовий Конґрес Українців (СКУ) висловлює щиру вдячність за ревне багаторічне служіння своєму народу і Церкві. Українці завжди відчували Його духовну присутність та підтримку. Його мудре пастирське слово було надійним дороговказом для українців усього світу в духовному житті, у відбудові та утвердженні Незалежної України.

СКУ вірить, що і після відходу від керівництва УГКЦ Патріарх Любомир Гузар буде продовжувати служити своїй Церкві і українському народу молитвами і великим досвідом.

Світовий Конґрес Українців висловлює Патріарху Любомиру Гузару щиросердечну подяку за гостинність і зустрічі з представниками Світового Конґресу Українців у справах підтримки України та українського народу та бажає, щоб Всевишній обдарував Його щедрими дарами на многії літа!” – заявив президент СКУ Евген Чолій.

Світовий Конґрес Українців

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.