nav-left cat-right
cat-right

Відкритий лист до української влади

Відкритий лист до української влади

Пане Президенте В.Ф. Янукович, Прем’єр-міністре М.Я. Азаров, Українська громадська організація «Помаранчева Хвиля», приєднуючись до тривожних відгуків закордонного Українства, продовжує висловлювати вам свою недовіру і глибокее обурення з приводу вашої діяльності.

Якщо ваших попередників можна було звинувачувати у бездіяльності, то ви, навпаки, дивуєте світ своєю наполегливістю в намаганні задовільнити імперські апетити своїх північних керманичів, не переймаючись навіть втратою особистої гідності. При найменших спробах погратися у ролі регіонального володаря, вам як Президенту незалежної держави закордонні ляльководи через свої провідні телеканали вказують на відведену вам роль в своєму театрі. Можливо, це ваша мрія, але це не є мрія народу, який ви сьогодні репрезентуєте.

Не від доброго життя ми опинились поза межами своєї Батьківщини, але знайте – ми разом з нею думками і душею. Нам не байдуже те, що відбувається в нашій Україні. Ми разом із своїми батьками, братами і сестрами будемо стояти в обороні власних інтересів, інтересів українського народу, його честі і гідності. Ми рішуче протестуємо проти вашої антиукраїнської діяльності в державі Україна. Абсурдність цієї ситуації не має меж… Ви як гарант Конституції стали основним і першим її порушником.

Як і попередні звернення, цей відкритий лист адресуємо вам двом не випадково – ви хоч і представляєте на сьогогдні різні за Конституцією гілки влади в Україні, насправді є представниками однієї команди, прагматичної, наполегливої і головне – наскрізь антиукраїнської. Так, ви швидко створили єдину команду, зруйнувавши водночас ті паростки демократії, якими могла гордитися Україна. Ви отримали владу над усіма управлінськими важелями. Законодавча, судова і виконавча гілки влади опинились в руках єдиної провладної політичної сили, яку ви репрезентуєте. СБУ знову займається не усуненням зовнішніх і внутрішніх загроз, які постають перед країною, а боротьбою з власним народом, його історією і культурою. МВС знову відкрито переслідує відомих письенників. На допити викликаються сотні патріотів України. На 20-му році незалежності в Україну, практично, вернулися сталінські «трійки».

Силові структури України не зауважують відкритих антидержавних дій з боку агресивних сепаратистських груп як в середині країни, так і відвертих посягань на територіальну цілісність зі сторони провідних політичних і релігійних діячів сусідньої держави. Зневажаючи релігійними почуттями мільйонів українців, ви здається, поставили собі за ціль будь-якою ціною зреалізувати марення «єдиного русского міра», що ми спостерігаємо в активній політичній діяльності духовного лідера сусідньої Росії. Чому сьогодні провідник найчисельнішої релігійної громади України вимушений звертатися у відкритій формі за допомогою до народу? Тому, що влада не тільки не захищає верховенство права, а й сама чинить беззаконня в захопленнні храмів і церковного майна!

Чому сьогодні залишається при владі відвертий українофоб, міністр освіти молоді і спорту Дмитро Табачник? Нажаль, на сьогодні лише два вищі учбові заклади стали в опозиції до реформ у вищій освіті під егідою цього пана, який, здається, поставив собі за ціль завдати якнайбільшої шкоди українській науці й освіті. За його старанннями, практично, офіційно введена двомовність в Україні. Пам’ятайте, ми висловлюємо щиру піримку УКУ і Києвомогилянській академії. Ми ніколи не змиримося із закриттям останніх українських шкіл на сході України, частині, яка стала полігоном для знущань ваших кумирів.

Ви і ваша команда не соромитесь відверто показувати своє невігластво в історії нашого народу. Яким же цинізмом потрібно володіти вам, українським можновладцям, щоб зневажати людей, які пролили кров на своїй землі за свй український народ, за свою державу! Бандера і Шухевич, як і тисячі їхніх послідовників, проливали кров під синьо-жовтими знаменами, знаменами, які ви часом одягаєте на лацкани своїх владних піджаків! В якого «cірка позичаєте очі», коли ви і ваші однопартійці називаєте цих людей «фашистськими посібниками», людей які воювали з фашистами так запекло, як і з червоною чумою, і затямте – на своїй землі! Якщо вони «фашистські посібники», то хто тоді Сталін, який на підписанні пакту Молотова-Ріббентропа виголошував тост за здоров’я Гітлера? І, як ми знаємо з історії, тостом це не закінчилося. Тепер всі знають про те, де працювали перші заводи «Люфтваффе» перед ІІ Світовою, про ешелони сировини, які СРСР справно відправляв в Німеччину практично до останніх днів червня 1941 року, про спільні військові паради… Це знає і памятає весь світ, тільки не ви! А сьогодні ви «всесильна українська влада» мало того, що мовчки дозволяєте встановлювати пам’ятники цьому нелюду на землі, яку він так зневажав і плюндрував, кидаєте за грати десятки людей, що могли бути причетні до повністю заслуженої зневаги над цим опудалом…

Чому ви, «правдолюби», маючи сьогодні повністю підконтрольну законодавчу владу, доступ до доказової інформації, не забороните діяльність комуністичної партії, партії, яка несе повну ідеологічну, моральну і матеріальну відповідальність за вчинені і повністю доказові масові злочини проти власного народу? І то злочини планетарного масштабу! Але ви тут проявляєте неабияку підтримку комуністам і їхнім різновидам, заперечуючи перед людством існування самих злочинів.

Сьогодні ви закриваєте інситути національної памяті, музеї, архіви, все, що би могло вказувати на злочинну діяльність ваших сьогоднішніх партнерів. З опозицією ви вирішили спілкуватись тільки через тюремні грати. Методом прямого тиску, підкупу і шантажу ви вибудовуєте провладну вертикаль на місцях в усіх регіонах України, безсоромно утверджуючи однопартійну ситему влади. Таким чином на вас і вашу провладну партію повністю лягає відповідальність за ті безчинства, які творяться в нашій країні і за їх майбутні наслідки. Рано чи пізно, ви за них будете нести відповідальність перед Богом і народом, владу якого, ви поки що представляєте… Те, що ви і більша частина вашої команди не маєте ні кровної, ні духовної, ані культурної спорідненості з народом України, не знімає з вас тягару відповідальності перед нащадками. Але памятайте, ми терплячий народ, терплячий до пори, до часу! А він, Судний Час, прийде неодмінно!

Рада УГО «Помаранчева хвиля»

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.