nav-left cat-right
cat-right

Помаранчевий Старий Новий Рік 2011

Ігор Худик

Переглянути відео

У п’ятницю, 14 січня в День Св. Василія Великого і Найменування Господа Нашого Ісуса Христа в Українському культурному центрі, що в Чикаго, УГО «Помаранчева Хвиля»  разом чисельною українською громадою, зустрічала Старий Новий Рік.

Правду кажучи, готуючись до проведення свята, ми помітно хвилювались –  а чи прийде достатня кількість гостей, адже всі вже трішки «втомились» від свят які вже пройшли?.. Та дякувати Богові, наші переживання були даремними – зал був повний, понад двісті гостей поринули у веселу українську новорічну забаву… Ми були разом – греко-католики і православні, старші і молодші, разом линули думками на рідну Україну, де святкують наші рідні і близькі. І це є дуже важливо. Важливі не стільки дати і календарі, як важливе єднання одного народу,  спільне співпереживання свята, про необхідність якого згадав о. архімадрит Іван Кротець на початку спільної молитви.

Отож хочу від себе особисто і від імені Ради організації висловити щиру подяку найперше всім гостям, знайомим і незнайомим, друзям і колегам, які так чисельно прийшли до нас на свято. Також всім, хто спричинився до організації вечора, зокрема колегам Наталі та Юрію Фігель, Тетяні Чернишовій, Юрію Сороці, Ярославові та Марії Купчак, Марті Андрусейко, Галині Бориславській, Андрію Петриківу, Луці Костелині, Роману Яцковському, дружині Людмилі.

Дуже дякую ведучим свята Єгенії і Василю Семенців, які розвеселяли публіку різноманітними конкурсами і забавами, а гурт «Дзвони» Ігора Хитрого дивував усіх прекрасним виконаням  репертуару на будь-який смак.

Та родзинкою вечора, напевно, стало театральне  Різдзвяне дійство від театру «Гомін» під керівництвом Василя Митничука, де я мав за щастя, разом із декількома членами нашої Ради, брати участь у Вертепі разом з іншими артистами театру і дитячої театральної студії «Диво», яких хочу з вдячністю згадати, аце є : Ярослав Купчак, Олег Павлюк, Василь Третяк, Роман Щур, Оксана Галько, Юрій Гевало, Іван і Яна Бойчук, Павло Федьків, Олег і Дана Кришталь, Мар’яна Гриньків, Юля Дідич, Ліза Паскевич, Дениско Челак, Ромчик і Андрійко Геруси. Особлива подяка режисеру Василеві Митничку і його дружині Леоніді, які доклали чимало зусиль для постановки цього Різдзвяного дійства.

В перервах між запальними танцями гості смакували страви, приготовані панями з Українського культурного центру, та домашніми салатами і варениками, приготованими власноруч членами «Помаранчевої Хвилі», за що  теж щиро дякуємо. 

Дякуєм також дирекції Українського культурного центру за надану можливість провести свято,  кредитівці «Самопоміч» за фінансову підримку,  «Незалежному Радіо», дижневикам «Час і Події» та «Українське Слово»,  а  також отцям-настоятелям наших Парафій за інформаційно-рекламну підтримку. Також дакуємо Петру Ковтуну за якісний відеозапис події.

Задоволені гості довго не  розходитись по домівках, а найстійкіші, ідучи додому, отримали від УГО «Помаранчева Хвиля» запашні помаранчі…  

 Сьогодні з нашої рідної землі линуть  досить тривожні вістки… Виглядає, що сучасна влада вУкраїні взагалі забула якій державі вона служить, під якими знаменами ходить і жирує… Не будьмо байдужі,  всьому цьому мороку ми можемо зараз протиставити тільке одне -  свою єдність, єдність попри всі внутрішні розбіжності і відмінності. Не важливо, які організації представляємо тут у діаспорі,  ми маємо спільні ідеали і за них варто спільно боротися, не протиставляючись один одному. Важливо є піднятись трохи вище за самих себе, щоб оглянутись навколо. Важливо є вміти прощати і просити пробачення, водночас бути стійкими  і наполегливими, щиро вболіваючи за інтереси, духовність і добробут одне одного, а відтак громади, країни, та й зрештою цілого Світу, чого й вимагає від нас Господь. Це і є прояв справжньої Любові. Життя коротке – спішімо робити добро! Спішімо пітримати, щиро послужити один одному, радіймо даючи і не спішімо отримувати… Цінуймо час – це дарунок і шанс водночас для всіх нас.

Щиро, з надією, до нових зустрічей!

Ігор Худик                                                                                           Переглянути відео

Голова УГО „Помаранчева Хвиля”

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.