nav-left cat-right
cat-right

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ 2010

Юрій Фігель

Помаранчевий колір належить народу!

5 грудня 2010 року відбулись щорічні Загальні звітно-виборні збори Української громадської організації „Поманарчева Хвиля”. Засідання розпочалось, як завжди, зі спільної молитви. Для ведення зборів було обрано президію, до якої увійшли Роман Яцковський (головуючий), Юрій Фігель (секретар) та Марта Андрусейко. Після затвердження лічильної та номінаційної комісій розпочалась основна частина щорічних зборів – звітування та вибори нового керівництва організації. 

Зокрема про діяльність УГО „Помаранчева Хвиля” за звітний період (грудень 2009 року – грудень 2010 року) доповідав голова організації – Олег Музика. Звіт голови включав роздуми стосовно суспільно-політичної ситуації в Україні, а також окреслював основні напрямки діяльності організаціїї за час його керівництва. Зокрема було виділено наступні заходи: 

 • зустріч з Генеральним консулом України Костянтином Кудриком з метою обговорення болючого тоді питання участі громадян України, які перебувають за кордоном, у виборах президента України 2010 року.
 • участь «Помаранчевої Хвилі» в роботі виборчої дільниці в Чикаго під час виборів президента України, зокрема допомога в технічному забезпеченні роботи дільниці, спостережання за процесом голосування та безпосередня участь трьох членів організації у роботі виборчої комісії, один з яких – Юрій Фігель – був її головою.
 • проведення святкування «Старого-нового року» за українськими традиціями.
 • організація святкування  «Дня любові та сім’ї».
 • проведення акції висловлення співчуття та підтримки польському народу у зв’язку з трагічною загибеллю президента Качинського з дружиною та значної частини керівництва країни.
 • під керівництвом Ігора Худика було проведено концерт В. Попадюка за участі місцевих молодих талантів.
 • народне віче протесту, скликане УГО „Помаранчева Хвиля”, за участі УККА (Відділ Іллінойс), осередку партії „Свобода” в Чикаго та широкого кола представників української громади, метою якого було висловити обурення антидержавними кроками діючої української влади, очолюваної президентом Віктором Януковичем.
 • участь у протесті під стінами Генерального консульства України в Чикаго, зініційованого УККА (Іллінойс), проти антиукраїнських дій нової влади в Україні на чолі з Януковичем.
 • проведення прадиційного «Свята героїв», присвяченого українським церквам-страдницям ХХ ст. та духовним лідерам нації (координатор – Ігор Худик).
 • спільно з УККА (Іллінойс) та за підтримки кредитівки «Самопоміч» було проредено зустріч у форматі круглого столу „Україна після виборів: свобода масмедіа” за участі гостей з України – представників організацій, що займаються підтримкою журналістики в Україні (координатор заходу – Юрій Фігель).
 • участь у роботі ІІІ Міжнародного конгресу українців (Львів), делегатом на я кому був Ігор Худик, який очолив одну із секцій Конгресу та підготував звіт на тему «Церква як центр збереження та формування духовності українця за кордоном», який увійшов до ухвали Конгресу.
 • силами та власним коштом членів ради організації було відновлено благоустрій подвір’я та частково оновлено інтер’єр Генерального консульства у Чикаго – обличчя України у великому мегаполісі Америки. Зокрема, завдячуючи Тетяні Чернишовій, над консульством тепер майорить новий прапор, пошитий її власними руками.
 • проведення уже традиційної „Української толоки”, гостями якої було більше 600 задоволених відвідувачів.
 • підтримка нашою організацією протестної акції в центрі Чикаго, ініційованої УККА (Іллінойс) з причини репресій СБУ проти Р. Забілого.
 • пожертва на матеріали для виготовлення іконостасу церкви Св. Юрія у місті Віллінг, який був безоплатно створений власноручно членом ради нашої організаціїї Ярославом Купчаком. Участь у посвяченні цекрви та зустріч з Патріархом Філаретом.
 • участь у відзначенні 50-річчя ректора Українського католицького університету отця Бориса Гудзяка. Обговорення співпраці з працівниками фундації при УКУ.
 • участь у святкуванні 40-річчя парафії церкви Св. Андрія у Блумінгдейл та домовленість про співпрацю.
 • благодійна діяльність.
 • дописи до газет та періодичних видань Луки Костелини, Ігора Худика. 

Олег Музика висловив подяку раді організації за пророблену роботу, побажав новому керівництву успіхів у подальшій діяльності, а також більш активної участі українців діаспори у громадській роботі та закликав до продовження тісної співпраці з іншими організаціями. 

Фінансовий звіт, затверджений контрольно-ревізійною комісією, зачитав її голова Михайло Федько. 

Рада організації висловила щиру подяку усім прихильникам „Помаранчевої Хвилі”, усім організаціям, що співпрацюють з нами, а особливо – кредитовій спілці „Самопоміч” на чолі з Богданом Ватралем, без допомоги та підтримки яких було б набагато важче працювати для української громади. 

Після загальної дискусії, в якій присутні торкалися різних питань стосовно діяльності організації, її розбудови тощо, відбулось обрання нового керівництва. 

До складу нової ради УГО „Помаранчева Хвиля” увійшли: Ігор Худик, Лука Костелина, Галина Бориславська, Олег Музика, Юрій Сорока, Юрій Фігель, Ярослав Купчак, Роман Яцковський, Тетяна Чернишова, Микола Гайовий, Василь Третяк, Дана Кришталь, Андрій Петриків, Тарас Небесний, Тарас Петришин, Юрій Мельник та Ярослав Загайський. Новим головою було вибрано Ігора Худика. 

Новообраний голова подякував за виявлену довіру та розповів про своє бачення основних напрямків подальшої діяльності організації. У своїй промові Ігор Худик зокрема зазначив, що сама назва організації – „Помаранчева Хвиля” – зобов’язує нас і надалі усердно працювати на благо українського народу, адже помаранчевий колір – це колір єдності і щирості, цей колір не належить колишнім провідникам революції, він належить нам – народу, і ми у жодному разі не повинні його відкидати чи цуратися. Також Ігор Худик наголосив, що організація повинна залишатися відкритою для усіх та продовжувати співпрацювати з іншими організаціями задля добра українського народу та на благо України, а основними засадами діяльності, попри любові до батьківщини, залишатимуться принципи християнської моралі, і нехай допоможе нам Бог. 

Загальні збори були закриті виконанням Державного гімну України. 

Юрій Фігель

Член ради УГО Помаранчева Хвиля

www.orange-wave.com

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.