nav-left cat-right
cat-right

Концерт Василя Попадюка

Ігор Худик, заступник голови УГО «Помаранчева Хвиля»

Відео

Попри всі недоліки і помилки з нашого боку, адже це наш перший концерт, концерт відбувся. Хочу подякувати всім, хто спричинився до проведення цього концерту, зокрема нашим молодим виконавцям і їхнім наставникам: Галині Герявенко, Алі Курильців, Павлу Федьків, батькам Назарія Благого і Маряни Краско, нашій юній ведучій Ліді Кизимі із літературного театру «Істина» – керівник Ліна Митничук.

Також всім моїм товаришам із «Помаранчевої Хвилі»: голові організації Олегові Музиці, Олегу Петрущаку, Юрію Сороці, Галині Бориславській, Тані Чернишовій, Івану Білецькому, Роману Яцковському, Славкові Купчаку, Луці Костелині, Юрію Мельнику і Юрію Фігелю, Миколі Гаєвому. Також нашим головним спонсорам – Касі «Самопоміч», «Незалежному радіо», Компанії WDT , Ігореві Хитрому за світлове і звукове забезпечення, Петру Ковтуну за відео, Василеві Назару за дизайн і друк реклами.

Особливо всім засобам масової інформації за рекламу цього свята, зокрема ведучій «Незалежного радіо» Оксані Чуйко за цікаві і змістовні інтервю з Василем, також Марійці Климчак – радіо «Вечірня хвиля», NVCRadio, газетам «Час і Події» і «Українське Слово».

Всім, кого ще не назвав, і звичайно нашим глядачам які не побоялися заплатити аж 35 доларів за можливість насолодитися живим звуком талановитих музикантів на чолі з віртуозом-скрипалем світового рівня – українцем, Василем Попадюком, до речі дуже інтелегентним, приємним і простим в спілкуванні чоловіком.

Овації в залі не припинялися на протязі всього концерту, глядачі не відпускали музикантів зі сцени… Поза тим, прикро, що не прийшли ті які мали можливість прийти підтримати свого виконавця і не зробили цього. Прикро…, до того ж організатори цього разу теж були не «чужі», та й зібрані кошти не є чиїмось власним заробітком – кошти УГО «Помаранчевої Хвилі» ідуть на благодійні цілі, зокрема допомозі потребуючим в Україні. Коли ми перестанемо ділитись «самі в собі».

Ще раз, велике спасибі всім за підтримку допомогу і розуміння. З надією, до нових зустрічей!

Відео

04.26.10 м. Чікаго

 

Comments

Коментувати

You must be logged in to post a comment.