nav-left cat-right
cat-right

Відлунав Юктоберфест – 2010

Новий український фестиваль “Юктоберфест” при парафії Св. Йосифа Обручника в Чикаго пройшов надзвичайно весело і яскраво. Цілих два дні – суботу і неділю українці мали змогу відпочивати, спілкуватись, їсти, пити і танцювати біла одної з найгарніших церков Середнього Заходу Америки.
Завдячувати цим громада повинна молодому настоятелю церкви – отцеві Миколі Буряднику, котрийвзяв на себе основну масу роботи з організації і облаштування цього фестивалю. Він, разом з активною групою прицерковних організацій, до котрих входить також Школа Бойового Гопака, влаштували справжнє свято українства на Американській землі. На протязі двох днів на сцені Юктоберфесту мали змогу витупити десятки українських музичних і танцювальних колективів. Були представники як традиційного стилю – троїсті музики, чи виконавці народних танців, так і сучасні музичні колективи – рок-група “Ефіра”.
 
   Показова група Школи Бойового Гопака ім. І. Нечая з цієї нагоди підготувала спеціальний показовий виступ . В ньому прийняли участь учні як молодшої, так і старшої груп а також дівчата-гопаківки. Програма виступу включала в себе серію двотанів, однотанів з традиційною зброєю, а також показових герців на шаблях і ножах. Хлопці так щиро віддавались виступу, що публіка в перших рядах просто відчувала себе частиною дійства. Глядачі неначе перенеслись на 300 років назад у часі – в традиційне українське село. Крім ефектних прийомів тішила також сама сюжетна лінія виступу – створена і відредагована вчителем Школи – Андрієм Качалою. Аудіо треки і музичне оформлення виступу було талановито приготовано Ігором Ковальчуком.
 
   Дякуємо всім учасникам за вкладені час і працю, організаторам – за можливість показати себе, а людям – за те що нас люблять і підтримують.

Comments

Один коментар до “Відлунав Юктоберфест – 2010”

  1. Іра says:

    Молодці хлопці!

Коментувати

You must be logged in to post a comment.